OCHRÁNÍME VÁŠE REKREAČNÍ OBJEKTY

Rekreační objekty jsou dnes po bytech a rodinných domech, nejvíce vykrádanými objekty. Nejčastější důvod je opuštěnost objektu a jeho čím dál lepší vybavenost pro rychlý prodej lehce nabitého lupu.

Nemusíme naše objekty chránit jen proti zlodějům ale i sami proti své chybě. Dnešní elektronická zabezpečovací zařízení umí informovat o požáru, úniku plynu nebo stoupající vodě.

Ale umí i zapnout topení, zatáhnout rolety, otevřít garážová vrata.
Každý systém se dá dnes postavit na míru pro osobní spokojenost a bezpečnost.
OCHRÁNÍME VÁŠI FIRMU

Kamerové systémy se stávají nedílnou součástí všedního života.
Nesledují jen zaměstnce při práci ale pomáhájí s dodržováním bezpečnostních postupů na pracovišti.

Bezpečnostní systémy nejsou jen do vnitřních prostor ale i ke střežení venkovních objektů jako jsou ploty, fotovoltaické elektrárny nebo parkoviště. Tam v kombinaci s kamerovým systémem, se stavají efektivní ochranou před nežádoucími návštěvníky.

Zamyslete se zda je vaše firma dostatečne chráněna. Zda vaše náklady ve ztrátach nepřevyšují cenu instalace takových to systémů k zabezpečení a okamžitému přehledu.
FIZYCKÁ OSTRAHA OBJEKTŮ

Ostraha objektu se skládá z jednoho nebo více pracovníků na směnu, dle požadavků zákazníka. Výbava ostrahy je dle požadavku zákazníka standardem je uniforma BFB-Falco s.r.o.. Strážní služba může být kombinovaná s připojením na PCO (pult centralizované ochrany). Na naše PCO lze připojit zabezpečovací systém, kamerový systém, požární systém ale i vozidla, která jsou on-line sledována jak při jízdě nebo při krádeži.

Ostraha ke své činnosti používá běžné donucovací prostředky. Na přání zákazníka i služebního psa. Ke zkvalitnění služby je instalován obchůzkový systém (PES) a k on-line kontrole komunikační zařízení HESTIE s tísňovým tlačítkem pro přivolání pomoci v tísni.
ZAJISTÍME KONTROLU NEMOCNÝCH

Bezpečnostní služba BFB - Falco reaguje na aktuální změnu zákona č. 187/2006 Sb., o nemocenském pojištění a zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce (naposledy upravených předpisem č. 347/2010 Sb.), které umožňují zaměstnavateli  v prvních 21 dnech dočasné pracovní neschopnosti provést kontrolu, zda zaměstnanec dodržuje povinnost zdržovat se v době dočasné pracovní neschopnosti v místě pobytu a zda dodržuje rozsah a dobu povolených vycházek.

V případě nezastižení kontrolovaného je zaměstnavatel o této skutečnosti ihned informován.
Historie.
Bezpečnostní služba BFB - Falco s.r.o. Byla založena v roce 1998. Jsme ryze česká firma bez zahraniční spoluúčasti. Za svoji dobu existence máme mnoho spokojených zákazníků. Bezpečnostní služba BFB - Falco s.r.o. se zabývá komplexním řešením bezpečnostních a úklidových služeb.

Od svého vzniku se firma specializuje na ostrahu podniků, firem a domácností.
Od roku 2011 nabízí kontrolu nemocných.
Od roku 2011 nabízí detektivní služby.
Od roku 2012 nabízí úklidové služby.
Zajišťujeme fyzickou ostrahu podnikům, instalujeme elektronická zařízení k ochraně firem, domácností a osob. Provozujeme pult centralizované ochrany (PCO) od firmy RADOM, s vlastní  výjezdovou skupinou.  Ve vedení jsou pracovníci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti bezpečnostních služeb. Všichni naši pracovníci mají zkoušku z odborné způsobilosti. Naší snahou je, aby každý náš zákazník byl plně spokojen s našimi službami.

Rozšíření PCO.
> V roce 1998 byl zakoupen Pult Centrální Ochrany s možností příjmu radiových a telefonních objektů.

> V roce 2003 bylo naše PCO rozšířeno o příjem SMS zpráv z objektových zařízení vyráběných firmou RADOM

>
V roce 2005 bylo naše PCO rozšířeno o možnost přijímat signalizační systémy pro přivolání pomoci DANIUS, tím jsme rozšířili oblast ochrany i na seniory.

> V roce 2008 bylo naše PCO doplněno o systém RACAR a tím došlo na střežení pohyblivých objektů formou GPS (satelitní lokalizace) pomocí SXM30-D (vozidlová souprava systémů monitorování vozidel) a HESTIE (kapesní GSM komunikátor s funkcí lokalizace a  přivolání pomoci).

> V roce 2009 bylo PCO doplněno o možnost vzdáleného dohledu nad kamerovými systémy (CCTV) našich zákazníků.

> V roce 2010 bylo PCO rozšířeno o přijímač LAN / GPRS, který umožňuje přijímat zprávy od zabezpečovacích systémů přes internet INET (telefonní internetový komunikátor) a SXS25  (GPRS - GSM komunikátor). 

> V roce 2011 jsme doplnili PCO o možnost přijímat nové zařízení SXS26 (LAN - GPRS -GSM), které předává informace z objektového zařízení na PCO pomocí internetu se zálohou po GSM.

> V roce 2012 jsme zprovoznili v našem PCO RADOMNET II jeden z nejlepších hlídacích systémů vyvinutý firmou RADOM.

> V roce 2013 jsme zprovoznili v našem PCO RADOMNET II SMS kanál pro příjem levných zabezpečovacích systémů.

> V roce 2014 jsme zprovoznili v našem PCO RADOMNET II on-line obchůzkový systém AVARIS s vyhodnovacími snímači Active Guard a Active Track.


Stále pokračujeme v rozšiřování služeb a modernizaci našeho PCO podle nových trendů ve světě. Abychom i nadále zůstali špičkou ve svém oboru.

Bezpečnostní služba BFB - Falco s.r.o. je Vaším profesionálním partnerem, na kterého se můžete s důvěrou obrátit.

O společnosti

© 1998 - 2014    BFB - Falco s.r.o. Všechna práva vyhrazena
ÚvodO společnostiSlužbyKontaktPro klienty
487 834 344
603 446 867
NONSTOP